Місто Вижниця – ворота українських Карпат

Відоме місто Вижниця розташувалося у мальовничому Вижницькому районі - у самісінькому передгір'ї Карпат. Саме по собі це розташування зробила місто цікавим для багатьох пошановувачів активного та обов'язково пізнавального відпочинку. Кожна поїздка сюди принесе вам безліч позитивних вражень - від розширення кругозору до оздоровлення у чистому закутку майже незайманої карпатської природи.

Вижниця (Чернівецька область) височіє над берегами двох річок - Черемош і Сірет. Досить часто це місто так і звуть люди - Вижниця над Черемошем.  Сама по собі ця місцина була облюбована людьми дуже давно - у селі Замостя, що зовсім поряд, було знайдено археологами палеліотичну стоянку, що існувала тут аж 40-12 тисяч років тому назад. Проте найперше згадується про Вижницю письмово лише у 1501 році - у молдавському літописі.

Вижницький район був малою батьківщиною багатьох видатних діячів, а також славився талантами народних умільців. А починаючи з 1905 року у місті функціонує Вижницький коледж прикладного мистецтва - справжня гордість району! У 1994 році також було відновлено Вижницьку гімназію, засновання якої датується 1908 роком. Доречи, саме цей заклад став найпершою українською гімназією на Буковині.

Сучасне місто та його околиці - це справжнісінький туристичний центр. Вижниця має бази відпочинку  різного рівню і ступеню комфорту.

Відпочинок у місті  Вижниця має суттєві відмінності і у напрямках. Наприклад, поряд із звичайними базами відпочинку, що орієнтовані на пошановувачів споглядання природи Карпат, є і ті, що мають явну спортивну спрямованість. Найяскравішим прикладом, звісно, буде наш Спортивно-оздоровчий комплекс "Богатир" - найулюбленіше місце багатьох спортивних колективів.

 

 

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий