Літня резиденція роду Васильків

Неймовірно дивовижна природа Карпат кожен рік манить до себе все більшу кількість людей - і українців, і іноземців. І це цілком зрозуміло, адже на фоні понівеченої екології, що панує майже всюди, чисте карпатське повітря, соковито зелені трави влітку та білосніжні пухнасті кучугури взимку - це просто подарунок долі, що дає смогу об'єднатися з природою, відпочити та набратися сил. І СОК Богатир має найкращі для цього умови.
1017152_600
Та якщо ви завітаєте до нас на спортивні збори в Карпатах часу на нудьгу ви не матимете. Адже сучасні кімнати відпочинку, гарна територія, спортзал та привітний персонал - це не все, що ми пропонуємо своїм гостям.
Справа у тому, що СОК Богатир має дуже вдале розташування - поряд з нами є багато цікавих місць, тож ваш відпочинок буде дуже насиченим. Наприклад, недалеко від нашого комплексу, у містечку Берегомет, розташована літня резиденція роду Васильків. Знайти її зовсім нескладно - вона на головній вулиці містечка, що має назву - Центральна.
1017801_600
Раніше це був дуже гарний комплекс споруд, що мав у своєму складі парк, будиночок для гостей, будівлі для прислуги та, звісно, будинок господарів - монументальна двоповерхова споруда з мансардою та терасою. На даний час будинок господарів переобладнано у містечкову лікарню. Сам парк, на жаль, немає того чудового вигляду, що був при живих господарях, проте подивитись є на що. Адже, по-перше, його було засновано аж у 1890 році і він має дуже давню історію, а, по-друге, він налічує більше 50 видів дерев та чагарників. Ростуть тут і зовсім рідкісні рослини, яких важко побачити не тільки в Україні, а й в цілому світі!
Тож, як бачите, спортивні збори в Карпатах з нашим комплексом можуть пройти не тільки корисно, а й дуже пізнавально!

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий