Літній відпочинок в Карпатах

З кожним роком українські Карпати все більше приваблюють туристів. Більшість українців змінили пасивний формат відпочинку на активний, щоб відпочинок дарував емоції радості. Тепер при виборі місця для проведення відпустки ми замислюємось про:

  • наявність піших походів, екскурсій;
  • активні та екстремальні види спорту;
  • культурну програму (місцевість повинна мати свою історію, свою неповторність)
  • красиву та екологічно чисту природу.

 

В Карпатах дуже популярні піші прогулянки-екскурсії. Особливо в літню пору року, коли все довкола зелено, а польові квіти зводять з розуму своїми ароматами. Відпочиваючи у Вижниці, Ви можете відправитись до місцевих природних, культурних та історичних пам’яток. Найбільш популярними пішохідними маршрутами являються екскурсії до перевалу Німчич,  пам’яток природи «Протяті Камені», «Печера Довбуша», урочище Лужки. В ході таких міні-походів, Ви покращите свою фізичну форму, перевірите себе на витривалість та побачите захоплюючі подих гірські краєвиди, річки, печери. Що важливо, ціни на такі заходи дуже доступні (від 30-100 грн).

Прикарпатські традиції

Етнічна унікальність відразу вражає всіх гостів цього краю, а  саме: старовинні традиції українського побуду, гостинність, шанування старшого покоління та вікових звичаїв.

Усіх традиції дійсно притримуються, причому це відчувається у гардеробі місцевого населення, манері спілкування ( в багатьох родина досі збереглася звичка звертатись до  батьків на Ви, що виражає високу повагу)і т.д.

Емоції та адреналін

Звичайно ж, особливі розваги на Прикарпатті, про які неможливо змовчати - катання на квадроциклах та рафтинг по річці Черемош. Адже, це незабутні емоції, наповнені яскравих вражень.

Літо-найкраща пора року для спуску по гірській річці. Тому, якщо вас цікавлять екстремальні види відпочинку, то відправляйтесь на відпочинок саме зараз!

 

Отже, якщо ви хочете провести відпустку в Україні з користю для здоров’я та отримати незабутні емоції, тоді Вижниця - це прекрасне місце для вашого відпочинку.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий