У Дніпропетровській області пройшов кубок України з кіокушин – кан карате

У Дніпропетровській області на базі Дніпродзержинського СК «Прометей» пройшли змагання за кубок країни з кіокушин - кан карате- до. Дорослі, юніори, а також представники молодшого дитячого віку змагалися за високе звання володаря кубка України в напрямках «ката» і «куміте». У змаганнях брали участь мукачівці і нововолинсковці, кияни та мелитопільці. Не залишилися осторонь і дніпродзержинці, господарі татамі. Приїхали 12 команд, які включили в свій склад 170 чоловік.
Змагання були одним з відбіркових етапів по складанню збірної командної групи нашої країни, яка братиме участь в європейському чемпіонаті 2016 року. Тому всі спортсмени з величезним запалом і підходили до завдання, показуючи свою майстерність на умовному полі бою в повній мірі, чесно і гідно.
Організація змагань була проведена Дніпродзержинської спортивною федерацією кіокушин - кан карате, і проходила завдяки підтримці віце мера.
На відкритті турніру Борис Гладкий, керівник федерації України з цього виду спорту, зауважив, що саме справжні бійці проходять таку школу мужності. «Кожен учасник змагань повною мірою може вважати себе впевненим представником сильної статі, який відстоює свою майстерність, і захищає високу честь міста і клубу, в якому тренується», зробив акцент Борис Гладкий.
Одним з цікавих моментів стало нагородження тренерів та спортсменів даного напрямку, які за минулий рік істотно підвищили свої знання та професійні якості. Микола Демиденко, Руслан і Микола Наконечний, Олександр Весте, Максим Заблуда і Ярослав Кудла, стали володарями поясів чорного кольору, які вручив їм старший суддя Андрій Щеголєв. Виходячи з підсумкових результатів змагань між клубами, дніпропетровські представники отримали золоті нагороди. Срібло дісталося команді з Дніпроджержинска, бронзові нагороди відвезли з собою київські спортсмени.

 

Нагадаємо, що у спортивно-оздоровчому комплексі «Богатир» регулярно проходять збори команд з різних видів спорту, серед яких і футбол, карате, джиу-джитсу та інші.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий