Клуб бойових мистецтв “LEGAT” з 21 серпня та до 30 серпня провели збори на спортивно-оздоровчий базі «Богатир»

Клуб бойових мистецтв "LEGAT" користується значною популярністю, як серед молоді, так і серед досвідчених спортсменів. Саме тут набувають майстерності майбутні чемпіони з муай-тай та інших видів бойових мистецтв.

Починаючи з 21 серпня та до 30 серпня, спортсмени клубу, що займаються тайським боксом, на чолі з тренером Станіславом Анатолійовичем Войтенком, провели збори на спортивно-оздоровчий базі «Богатир», яка завжди вважалася одним з найкращих місць України для проведення подібних заходів. Розташована біля містечка Вижниця в Чернівецькій області, на березі Білого Черемошу, база є унікальним комплексом, що органічно поєднує сприятливі тренуванням кліматичні умови та високий рівень обслуговування.

Саме тут, серед смерекових лісів з холодними прозорими струмками та унікальними скельними виступами різноманітних форм, місцевому персоналу вдалося створити ідеальні умоB1miq0YlDhc

6E2E9wEwQzwви для якісного результативного тренування. До того ж, майстерність місцевих кухарів гарантує ідеальне дотримання раціону спортивного харчування, передбаченого спеціалістами-дієтологами.

На думку керівника групи тренера Войтенка, спортивно-оздоровчий комплекс «Богатир» є оптимальним вибором для організації якісних тренувань, здорового професійного харчування та цікавого дозвілля.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий