+38 (096) 854 40 42 +38 (067) 372 22 20

Карпати навесні – найкраще місце для спорту та оздоровлення організму!

Тренд весни – відпочинок в Карпатах. Коли погода з зимової різко переходить на літню, нарешті з'являється можливість відпочити на природі. За останні 5 років великої популярності набрав спортивний туризм. Набагато більше уваги українці стали приділяти здоров’ю та спортові.

Гори Карпат користуються популярністю уже давно, але всього за декілька минулих років, потік туристів зріс в кілька разів. Шаленого розвитку набрав сервіс, максимально продумується програма відпочинку гостів, щоб кожен день був насиченим та цікавим.

Крім прекрасного проведення часу на лоні природи, тут ви можете активно провести час, покращити свою фізичну форму, зміцнити своє здоров’я.
Одним з чудових представників є спортивно-оздоровчий комплекс «Богатир». Відправившись до комплексу Ви зможете поєднати незабутній відпочинок на лоні природи з активними заняттями та тренуваннями.

СОК «Богатир» має розвинену спортивну інфраструктуру, яка задовольнить побажання спортсменів різних напрямків підготовки:
- тренажерний зал;
- зал для танців;
- стадіон «Черемош»
- зал для танців;
- зал для боксу;
- тенісний корт;
- зал з татамі….

Відпочинок в Карпатах навесні - має безліч вражаючих можливостей!

Але щоб значили всі тренування без незабутньої природи Прикарпаття і традиційних весняних свят. Для любителів піших походів тут просто прекрасні місця для відпочинку, адже за кожним поворотом відкриваються нові таємниці й нові краєвиди. Можна здійснювати екскурсії до печери Олекси Довбуша, перевалу "Німчи", "Соколине Око", які допоможуть краще пізнати карпатський регіон і полюбити його. Особливою популярністю серед відпочиваючих користуються сплави по гірській річці - рафтинг.

СОК «Богатир» запрошує Вас в гості, для проведення весняного відпочинку. Адже Карпати – це чудове місце для занять спортом та оздоровлення організму. Тому, вирішивши відпочити в Карпатах навесні, у Вас залишаться дивовижні враження і ви ще не раз сюди повернетесь!

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий