Флора Вижницького національного парку

Їдучи на Вижниччину, просто обов'язковою буде подорож до національного природничого парку "Вижниця". Це ідеальне місце для всіх, хто любить зелений, чи, як його ще часто називають, природничий, туризм. Тут ви зможете побачити безліч невідомих вам раніше рослин, роздивитися чудові краєвиди і просто відпочити душею від божевільного ритму, що диктує нам усім сучасне життя.
Флора, що її зберіг Вижницький національний парк, є майже первозданною - безліч вільно зростаючих трав, високі дерева, розкидисті кустарники... А ще саме у національному природничому парку "Вижниця" можна побачити і назбирати величезний врожай грибів! Але треба бути дуже уважними, адже ростуть тут не тільки їстівні гриби. На цій місцині є понад 150 видів грибів. Деякі з них були відкриті саме у Карпатах. Тож, якщо назбирати грибів - це ваша давнішня мрія, краще заручитися підтримкою знаючих людей.
Окремо хочеться сказати про особливу окрасу флори Вижницького національного парку. Звичайно, мова йде про найстаріше дерево, що росте в урочищі Стебник і має назву бук лісовий. Заввишки цей довгожитель приблизно 33-34 метри і має майже чотири з половиною метри в обхваті. Вчені стверджують, що вік цього велетня вже давно перевалив за 250 років! Тож пройтись до нього і побачити на власні очі дерево, що росте вже третє сторіччя - це майже обов'язковий пункт у плані екскурсії по Вижницькому парку. Та побачити цей бук можна і без допомоги екскурсовода - його ані з чим іншим не переплутаєш!
39544_panorama
Прогулянку до Вижницького національного парку, щоб побачити неймовірну флору Вижничиншини, ми завжди радимо всім тим, хто приїхав на відпочинок, або спортивні збори до спортивно-оздоровчого комплексу відпочинку "Богатир". Повірте, там дійсно є що побачити і після цієї прогулянки, ваш відпочинок засяє новими враженнями!

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий