Екскурс з найяскравішими представниками року Жовтої Собаки

За східним гороскопом 2018 рік пройде під символом Жовтої Земляної Собаки. Ця тварина відрізняється добрим, веселим і поступливим норовом. Собака розташована до людей і завжди готова пограти. Так що астрологи заздалегідь обіцяють, що рік буде позитивним та плавним.

А ось коротка характеристика цього року. Чесність і благородство надає Собаці особливого блиску в партнерстві. Віддає перевагу чесним поєдинкам, а не закулісним інтригам. Вона щира в почуттях, вірна в любові, але залежна від свого настрою. Собака близько до серце приймає усі невдачі. Коли її справи йдуть добре, то кращого знака в любові важко знайти. Знак ідеалістів, Собака прагне до гармонії і спокою в будинку, надійно захищає тил сім'ї, вміє заробляти гроші. Вона відзначається порядністю, тому не йде по головах, щоб домогтися успіху, який гарантовано тій Собаці, яка знайшла щастя в особистому житті.

В рік золотої Собаки народились такі світові знаменитості, як перший космонавт Юрій Гагарін, футболіст Алан Ширер і тенісист Андре Агассі.

Серед українських відомих персон спорту в цей рік народився хореограф Влад Яма, легенда «Динамо»- Володимир Мунтян, тенісистка Ірина Світоліна.

І, як би смішно це не звучало для людей, які вічно відкладали свої мрії і грандіозні плани на «вічний» понеділок, 1 січня 2018 року - це той самий понеділок. Шанс почати життя з чистого аркуша. Будьте сміливіше!

Усіх з Новим роком!

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий