Дзюдо: 100 кілограмів інтриги. Чемпіонат України

У Києві на території Київської міської школи вищої спортивної майстерності, манеж для легкої атлетики зібрав 270 спортсменів-дзюдоїстів, які прибули на чемпіонат України з 21 одного регіону країни.

У цих змаганнях не брала участь категорія тих спортсменів, які гарантовано їдуть до Ріо на Олімпіаду. Світлана Яремка, Георгій Занатарая, Яків Хамо, Черняк Марина, Туркс Вікторія вже стали володарями заповітних путівок. У Баку на європейських іграх вищевказана Світлана Яремка отримала бронзову медаль серед важкоатлетів, після чого відважно билася в Кореї в місті Мунген. Тут на Всесвітніх іграх військовослужбовців (CISM) вона і отримала високе звання віце - чемпіонки. Відсутність Світлани Яремко та Європейської чемпіонки Василини Кириченко, не охолодило пристрасті на татамі серед представниць жіночої статі. У півфіналі, обійшовши за очками Галочку Тарасову і Настю Сапсай, за золото боролися Ліза Каланіна і Ірочка Кандзерская.

У категорії 48 кілограм відсутня Марина Черняк, що отримала бронзу на чемпіонаті Європи 2014, це і стало можливістю стати чемпіонкою для уродженки міста Вінниці Олени Убогості. Не брала участь у змаганнях Олександра Старкова, оскільки виступала в поєдинках вище категорією. Дійшовши до фіналу, Саша віддала місце Шушанні Гевордян, власниці кубків Континентов і медалей «гран прі».

Чоловіки в змаганнях в легкій вазі змагалися без сюрпризів, якщо не врахувати, що в списках заявлених на боротьбу за першість не було Богдана Ядова, віце чемпіона Європи. Він і Артем Хомула готуються до першості світу серед молоді, який пройде в Абу - Дабі. У категорії до 100 кілограм за золото боролися Вадим Синявський та Кеджау Ньябалі, але запорізький спортсмен поступився заповітне місце на п'єдесталі.

Як зазначив тренер чоловічої команди Дуброва Віталій, бюджет для міжнародних змагань досить малий, тому Чемпіонат України для спортсменів - основний старт року. Це стане основою для формування команди для змагань в Ріо у 2016 році. Тому боротьбу за путівки вели лідери, які візьмуть участь у наступних добірних турах.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий