В чому різниця між чоловічим і жіночим футболом?

Після перегляду фіналу Кубка світу ФІФА і перемоги Японії над Сполученими Штатами постає одне головне питання: в чому різниця між чоловічим і жіночим футболом?

Багато спортивних експерти з'ясували, що футбольні ігри за участі жінок більш гладкі, і гра не переривається так часто, як за участі чоловіками. Відмічають, що жіночий футбол є менш травматичним, ніж чоловічий, в процесі якого спостерігається блеф та штучні травми. Жінки більш чесні, коли грають в футбол.

 

Жіночі футбольні матчі, як правило, повільніші. Тому що їхні легені менше, ніж у чоловіків, менша кількість кисню може потрапити в кров і легені. Таким чином, жінки не можуть грати так швидко, як чоловіки. Оскільки чоловічі і жіночі футбольні ігри тривають 90 хвилин, жінки, швидше за все, втомляться раніше. Недавнє дослідження також показує, що чоловіки активують різні м'язи і стегна під час гри.

Існують і інші відмінності. Оскільки жінки, в середньому, менші, ніж чоловіки, у них більше місця на полі і більше місця для нападу. Захисники жіночої статі не можуть захистити всю штрафну. В результаті, в жіночих іграх більше очок, ніж в чоловічих.
За останні роки жіночий футбол покращився технічно. Обробка м'яча і дриблінгу стала набагато краще. Проходи також більш точні.
Чемпіонат світу з футболу ФІФА в Німеччині показав, що в грі може бути стільки ж ентузіазму, як і в чоловічому футболі. Стадіони були заповнені.

 

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий