Чемпіонат України по дзюдо

Цього місяця наші представники відвідали чемпіонат України по дзюдо у Черкасах серед молоді, де було представлено наш баннер (тамтреска), з трьома богатирями, символами нашого спортивно-оздоровчого комплексу "Богатир", біля якого всі охочі могли безкоштовно сфотографуватись на згадку про змагання і отримати запрошення на оздоровчі збори в Карпатах, адже у змаганнях взяли участь понад 250 дзюдоїстів з 20 регіонів нашої країни. Завершений старт став основним етапом відбору до збірної України для участі в чемпіонаті Європи серед спортсменів до 23 років, який пройде 13-15 листопада в Братиславі (Словаччина).

IMG_6434 IMG_6436 IMG_6438 IMG_6439 IMG_6443 IMG_6442 IMG_6441 IMG_6440

ЧОЛОВІКИ

Вагова категорія 60 кг

Місце

Прізвище

ім’я

Р.н.

Область

ФСТ

Школа

Тренер

1

Сампан Василь

1997

Сумська

Д

ДЮСШ Самотуг В., Колесніченко С.О.

2

Лесюк Артем

1996

Київ

Д

ДЮСШ „ЮС” Месаблішвілі Н, Кузнецова С.

3

Компаніченко Іван

1998

Дніпропетровська

О

СДЮСШОР № 6 Вернигора Д.В., Батура І.В.

3

Овчаренко Олег

1997

Львівська

Д

ДЮСШ "Атлет" Корчемлюк О.

5

Моргоєв Бекірбек

1996

Київ

О

ДЮСШ «Іппон» Моргоєв В.

5

Ноткін Костянтин

1997

Чернігівська

У

КДЮСШ Маркін А.М., Нокін К.В., Маркін А.А.

7

Гаврилюк Олег

1995

Івано-Франківська

У

СДЮШОР Боднарук Є.М., Наконечний В.В.

7

Шокін Владислав

1998

Харківська

Д

ХДУФК№1 Маханьков Г.І.

9

Затуливітер Володимир

1995

Дніпропетровська СК "Метеор" Чоботько М.А.

9

Хлопецький Данило

1998

Дніпропетровська

О

СДЮСШОР № 6 Харламов В.В., Батура І.В.

9

Гольдесман Руслан

1996

Київ

Д

ДЮСШ „ЮС” Кузнєцова С., Білодід Г.

9

Слесарєв Олексій

1994

Одеська

О

ДЮСШ-8 Слесарєв С.В., Колойденко В.А.

Вагова категорія 66 кг

Місце

Прізвище

ім’я

Р.н.

Область

ФСТ

Школа

Тренер

1

Манукян Геворг

1998

Київ

О

ШВСМ Каштанова Г.,Самотуг В., Манукян М.

2

Гасанагаєв Роберт

1993

Харківська

Д

ШВСМ Капустін В.В.

3

Марандян Каро

1997

Полтавська ШВСМ Лихошерста Середа Волошин

3

Фальківський Артем

1994

Київ

О

ЦШВСМ Каштанова Г.,Самотуг В.

5

Мойсей Олександр

1996

Запорізька

У

ШВСМ Бондарчук А.В., Скриннікова П., Лебеденко Ю.

5

Новицький Сергій

1995

Київ

О

ЦШВСМ Каштанова Г.Самотуг В.,  Пилипишак Р.

7

Вєлієв Богдан

1995

Дніпропетровська

О

СДЮСШОР №6 Харламов В.В., Волович О.Д.

7

Євдошенко Дмитро

1993

Харківська

С

ДЮСШ 2 Тешер Є.

9

Онуфрак Василь

1993

Ів.-Франківська

У

СДЮШОР Боднарук Є.М., Наконечний В.В.

9

Арустамян Олексій

1997

Одеська

О

Європа/ДЮСШ-15 Цховребашвілі, Самойлов В, Самойлов Д.

9

Колєв Ігор

1996

Одеська

О

КДЮСШ-4/Міленіум Співак О.С., Антонова Г.М.

9

Нечаєв Артур

1997

Харківська

Д

ДЮСШ ХТЗ Маханьков Г.І.

Вагова категорія 73 кг

Місце

Прізвище

ім’я

Р.н.

Область

ФСТ

Школа

Тренер

1

Діденко Владислав

1993

Вінницька-Київ

С

МДЮСШ №5 Каштанова Г.В., Нагорняк І.Г., Стицун В.М.

2

Макуха Олександр

1996

Київ

О

ШВСМ Каштанова Г.,Самотуг В.

3

Радченко Дмитро

1994

Дніпропетровська

О

ОШВСМ Волович , Харламов В.В.

3

Доронін Володимир

1996

Одеська

Д

ОДЮСШ Крохмальов А.Г., Раскін Л.Б.

5

Плієв Артем

1996

Дніпропетровська

О

СДЮСШОР №6 Меленевський, Харламов В.В., Греков В.А.

5

Саджая Нiко

1994

Дніпропетровська

Д

ОШВСМ Пирог А.I., Дрога А.М.,

7

Ємченко Олександр

1995

Полтавська ШВСМ Ємченко Заболотний Волошин

7

Чигирик Антон

1993

Полтавська

О

ШВСМ Горяшин

9

Мартищенко Анатолiй

1995

Дніпропетровська

Д

ОШВСМ Дрога А.М.,Меерович Ю.М.

9

Негода Максим

1993

Київська

У

КОШВСМ Негода М.І., Мельник О.Є.

9

Болічевський Владислав

1994

Одеська

О

ОДЮСШ Крохмальов А.Г., Раскін Л.Б.

9

Живора Гліб

1994

Одеська СК "Європа" Цховребашвілі К.

Вагова категорія 81 кг

Місце

Прізвище

ім’я

Р.н.

Область

ФСТ

Школа

Тренер

1

Пожар Юрій

1993

Ів.-Франківська

У

ШВСМ Корсун В.М., Боднарук Є.М.

2

Зусько Богдан

1995

Запорізька

О

ШВСМ Бондарчук А.В., Скриннікова П.О., Халніпєсов

3

Довбиш Данило

1994

Дніпропетровська

О

СК"Дзюдо-Днепр", СДЮСШОР№6 Лєнков О.О.

3

Макуха Віктор

1995

Київ

О

ЦШВСМ Каштанова Г., Самотуг В.

5

Авагян Грачік

1996

Дніпропетровська

О

СК"Дзюдо-Днепр", СДЮСШОР№6 Лєнков О.О.

5

Крук Олександр

1996

Одеська

У

ОДЮСШ з дзюдо та регбі/Кодокан Раскін Л.Б.

7

Матлашевський Микита

1999

Дніпропетровська

Д

ДВУФК Пирог Ю.А.,Катриченко М.М.

7

Толкач Денис

1993

Київ

Д

ДЮСШ „ЮС” Кощавцев В.,Дуброва В.

9

Гринчук Владислав

1998

Житомирська

Д

ДЮСШ «Динамовець» Дмитренко С.Г. Соколовська А.

9

Владічук Євген

1993

Київ

Д

ДЮСШ „ЮС” Кознов С.М.

9

Мироненко Сергій

1993

Миколаївська

Д

МОШВСМ Москаленко В.М.

9

Сафін Даніель

1996

Чернігівська

О

ДЮСШ Булах М.
Вагова категорія 90 кг

Місце

Прізвище

ім’я

Р.н.

Область

ФСТ

Школа

Тренер

1

Шостак Ігор

1994

Дніпропетровська

О

ОШВСМ Харламов В.В.

2

Бабенко Олексій

1998

Київ

Д

ДЮСШ „ЮС” Кощавцев В.І., Кощавцев В.В.

3

Попов Сергій

1993

Дніпропетровська

О

ОШВСМ Здоровець  О.Г., Харламов В.В.

3

Харебава Давид

1995

Ів.-Франківська

У

СДЮСШОР Корсун В.М., Боднарук Є.М

5

Гуцол Данило

1996

Запорізька

О

ШВСМ Бондарчук А.В., Бондарчук Д.В., Скриннікова П.О.

5

Демиденко Роман

1995

Дніпропетровська

Д

ОШВСМ Пирог А.I., Дрога А,М,

7

Канцедал Евгеній

1994

Харківська

Д

ШВСМ Маханьков Г.І.

7

Шепель Віталій

1997

Запорізька

Д

Динамо Ковальов В.В., Самсонов Є.
 

Вагова категорія 100 кг

Місце

Прізвище

ім’я

Р.н.

Область

ФСТ

Школа

Тренер

1

Савицький Антон

1995

Хмельн.-Київ

О-Д

ШВСМ Каштанова Г., Самотуг В., Пилипчук О.

2

Міндила Олександр

1993

Харківська

Д

ШВСМ Маханьков Г.І

3

Лисенко Олексій

1996

Запорізька

Д

Динамо Ковальов В.В.,Самсонов Є.

3

Ракита Семен

1995

Запорізька

О

ШВСМ Бондарчук Д.В., Бондарчук А.В., Скриннікова П.О.

5

Гасюк Леонід

1997

Київ

О

ШВСМ Каштанова Г.,Самотуг В.

5

Духневіч Олександр

1997

Харківська

Д

ХДУФК№1 Бакшенєв О.М., Крівчач В.К.

7

Льовін Володимир

1993

Ів.-Франківська

У

СДЮСШОР Боднарук Є.М., Наконечний В.В.

7

Гонтар Богдан

1997

Харківська

С

ХДУФК№1 Бакшенєв О.М., Крівчач В.К.

9

Мільошкін Данило

1994

Донецька ШВСМ Ігнатенко, Бобровська
Вагова категорія +100 кг

Місце

Прізвище

ім’я

Р.н.

Область

ФСТ

Школа

Тренер

1

Рудник Антон

1994

Київ

Д

ДЮСШ „ЮС” Дуброва В.,Дуброва С.

2

Панько Федір

1996

Дніпр.-Донецька

О

ОШВСМ Кудрявцев П.О., Лєнков О.О.

3

Колесник Андрій

1993

Київ

Д

ДЮСШ „ЮС” Дуброва В.,Дуброва С.

3

Чайковський Олександр

1997

Київ

С

ДЮСШ-3 Охоба І.М.

ЖІНКИ

Вагова категорія 48 кг

Місце

Прізвище

ім’я

Р.н.

Область

ФСТ

Школа

Тренер

1

Саблєва Катерина

1998

Київ

Д

ДЮСШ «ЮС» Кузнєцова С. ,Білодід Г.

2

Талаш Діана

1996

Київ

С

ДЮСШ-3 Масенко Л.В., Охоба І.М., Ноткін К.В.

3

Соколовська Аліна

1993

Житомирська

Д

ОШВСМ Дмитренко С.Г.

3

Наумова Анастасія

1997

Сумська

Д

ДЮСШ Бондарчук, Колесніченко С.О.

5

Гоменчук Інна

1994

Волинська

О

ВОДЮСШ з видів боротьби Бондарєва Л.С.

5

Мельник Надія

1998

Черкаська

С

ШВСМ Римар В., Джулай О.

Вагова категорія 52 кг

Місце

Прізвище

ім’я

Р.н.

Область

ФСТ

Школа

Тренер

1

Чертил Катерина

1995

Харківська

Д

ДИНАМО Вісков Д.П.

2

Акопян Алвард

1993

Тернопільська Гнатишин В.І.

3

Шмаль Валентина

1997

Волинська-Рівненська

О

ОШВСМ Сікорський О.А., Максимович О.Є.

3

Булашевич Марія

2000

Київ

Д

ДЮСШ «ЮС» Кузнєцова С., Білодід Г.

5

Капустян Ганна

1998

Запорізька

У

ДЮСШ№11 Бондарчук А., Скриннікова П., Магей

5

Сподаренко Анна

1997

Чернігівська

У

ШВСМ Маркін А.М., Маркін О.А.

7

Янчук Христина

1999

Волинська

К

ОДЮСШ «Колос» Марчук М.Ф., Плотнікова Г.М.

7

Юрченко Юлiя

1996

Дніпропетровська

О

СДЮСШОР № 6 Батура I.О., Юрiцин С.В.

Вагова категорія 57 кг

Місце

Прізвище

ім’я

Р.н.

Область

ФСТ

Школа

Тренер

1

Скора Марія

1996

Запорізька

К

ШВСМ Бондарчук А., Скриннікова П., Сахаров С.

2

Шевченко Анастасія

1993

Харківська

Д

ШВСМ Бакшєнев О., Капустін В.

3

Радченко Алла

1996

Дніпропетровська

Д

ОШВСМ Дрога А., Меерович Ю.

3

Ільків Наталія

1994

Ів.-Франківська

У

СДЮСШОР Боднарук Є., Наконечний

5

Денисюк Марія

1997

Львівська

К

СДЮСШОР "Богатир" Гаврілова Т. Загура Ф.

5

Ятімова Мавлуда

1996

Харківська

Д

ХДВУФК Бакшенєв О.., Шевченко

7

Онищук Алла

1999

Волинська Федерація дзюдо Волині Марчук М., Плотнікова Г., Онищук

7

Кюркчян Діана

1994

Полтавська

У

ШВСМ Середа С.

Вагова категорія 63 кг

Місце

Прізвище

ім’я

Р.н.

Область

ФСТ

Школа

Тренер

1

Кухарук Анна

1998

Волинська

О

ДЮСШ Сікорський О.А., Максимович О.Є., Салуха Н.С.

2

Хрящевська Ірина

1998

Київ

Д

ДЮСШ „ЮС” Кощавцев В.І., Кощавцев В.В.

3

Гребеножко Юлія

1995

Чернігівська

ЗС-О

ШВСМ Маркін А.М., Маркін О.А., Булах М.

3

Мединська Вероніка

1996

Полтавська

Д

ШВСМ Пилипенко В., Міцканюк В.

5

Сировацька Катерина

1995

Донецька ОКДЮСШ Іванісенко, Ігнатенко

5

Хомяк Катерина

1998

Житомирська

О

ОШВСМ Голуб В.Ю.

7

Парфенюк Наталія

1995

Житомирська

О

ДЮСШ -2 Голуб В.Ю.

7

Артемчук Вікторія

1997

Рівненська

С

Качковська І.К.

9

Паустовська Катерина

2000

Дніпропетровська

Д

ДВУФК Пирог Ю.А., Скiдан С.В.

9

Гончаренко Аліна

1999

Київ

С

ДЮСШ-3 Охоба І.М.

9

Ємельянова Карина

1997

Харківська

О

Д-7 Дядченко М.П.

9

Риженкова Тетяна

1995

Харківська

Д

СДЮШОР «ХТЗ» Маханьков Г.І.

Вагова категорія 70 кг

Місце

Прізвище

ім’я

Р.н.

Область

ФСТ

Школа

Тренер

1

Дроздова Людмила

1997

Одеська

О

СК "Європа" Цховребашвілі, Мірзоєв Ф.

2

Дарчук Софія

1997

Донецька ОКДЮСШ Ігнатенко, Бобровська

3

Філатова Наталія

1996

Донецька

У

УОР Міцканюк, Гринь

3

Борисенко Анастасія

1997

Запорізька

К

ШВСМ Бондарчук А.В., Скриннікова П.О., Зотов В.

5

Скора Катерина

1998

Дніпропетровська

Д

ОШВСМ Ефiмов В.Ю., Ворона С.В., Скора М.М.

5

Черненко Валерія

1998

Запорізька

К

ШВСМ Бондарчук А.В., Скриннікова П., Макагон С.

Вагова категорія 78 кг

Місце

Прізвище

ім’я

Р.н.

Область

ФСТ

Школа

Тренер

1

Турчин Анастасія

1995

Рівненська-Волинська

У

ОШВСМ Грицуняк А. С., Романкевич М. Я., Качковська І.К

2

Шевчук Анастасія

1996

Житомирська

Д

ОШВСМ Дмитренко С.Г.

3

Меркулова Марiя

2000

Дніпропетровська

Д

ДВУФК Пирог Ю.А., Кузнецов О.Ю.

3

Перевознюк Оксана

1997

Одеська

О

СК "Європа", ДЮСШ 15 Сіраченко В.,Южаков В., Цховребашвілі К.

5

Антикало Ганна

1998

Миколаївська

Д

ДЮСШ Москаленко В.М., Михайленко М.А.

5

Климюк Ольга

1997

Волинська

О

ВОДЮСШ з видів боротьби Деркач В.В.

Вагова категорія +78 кг

Місце

Прізвище

ім’я

Р.н.

Область

ФСТ

Школа

Тренер

1

Каланіна Єлизавета

1995

Полтавська ШВСМ Лихошерста Середа Волошин

2

Сапсай Анастасія

1994

Черкаська

Д

ШВСМ Римар В., Братко Г

3

Моісєєнко Альбіна

1997

Донецька ОКДЮСШ Ігнатенко, Бобровська

3

Одринська Юлія

1997

Харківська

Д

ДИНАМО Вісков Д.П.

СОК "Богатир" від душі вітає переможців, призерів і всіх учасників змагань і бажає їм подальших досягнень, бути першими як у спорті, так і у всіх сферах життєдіяльності.

1 ответ

  1. Класне відео у вас вийшло, подивився із задоволенням. Скажіть що за музика? Ходу додати в свою колекцію записів для тренування.

Оставить комментарий