Буковинські водоспади (Розтоки) – грандіозний каскад з 7 мальовничих водоспадів

Всім тим, хто вирішив завітати на відпочинок до спортивно-оздоровчої бази "Богатир" ми сердечно радимо подивитись на мальовничі  Буковинські водоспади (Розтоки), що немов блискучі діаманти служать окрасою живописного полотна Українських Карпат.  Це буде однією з найгарніших мандрівок за весь час відпочинку!

21549722

Подорож по семи водоспадів

Приїхавши на гостини до нашого спортивного комплексу, ви маєте можливість організувати для себе невеличку екскурсію цими неймовірними красотами. Кожному  з семи водоспадів під силу здивувати своїм первозданним краєвидом, незайманою чарівністю, сильною енергетикою і свіжістю. Прогулянка по Буковинським водоспадам не  залишить байдужим нікого, залишаючи у пам'яті  найприємніші враження і даючи неймовірний заряд  позитиву і бадьорості.

56998626

Підходячи до Великого Гуку, ви побачите, як прямо перед вами постають шість інших Буковинських водоспадів. Зустріне вас водоспад під назвою Ковбер. Його висота сягає 3,5 метрів. Цей водоспад має ширину, що перевищує його висоту. Своє ім'ям він зобов'язаний  колишньому власнику міста, що мав таке прізвище. Далі ви зможете роздивитися вертикальний водоспад Сич, що  заввишки 10,5 метрів, за ним йтиме  9-метровий Гук, чудесна Ворота, що скидає свої води із 3,5-метрової висоти і Середній Гук - найвищий водоспад цього комплексу. Висота Середнього Гуку більша  десяти з половиною метрів. Середній Гук являє собою каскадний водоспад вертикального типу, який дивує своїх гостей неповторною красою  мальовничих краєвидів, що панують навколо. Сьомий водоспад має меншу висоту - всього  5 метрів і носить назву Вищий Гук.

Bukovin-vodopad1

А після прогулянки вас знову чекатиме затишний відпочинок на СОК «Богатир». Доречі, відпочивати у нас ви можете усією родиною - тут для кожного знайдуться розваги за інтересами, та кожний зможе добре відпочити та набратися сил!

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий