Збірна команда Федерації дзюдо Хмельницької області

Тренувальні збори з дзюдо було проведено у період з 13 по 20 вересня 2016 року збірною командою федерації дзюдо Хмельницької області. Наші гості є представниками дуже цікавого виду спорту, який поєднав у собі риси різних шкіл спорту і кодифікованих правил.

Дзюдоїсти старанно готувались до чемпіонату України та гран-прі в м. Загріб, Хорватія. Тому, спортсмени не гаяли даремно часу та проводили активні тренування:

• заняття в залі з татамі;
• біг на стадіоні;
• піші прогулянки.

Дзюдоїсти удосконалювали свої навички під керівництвом головного тренера Аманова Ельчіна Закіра - майстра спорту міжнародного класу.

Усім відомо, що для продуктивної роботи та тренувань необхідно добре відпочивати для відновлення сил. Тим і прекрасний формат спортивно-оздоровчих зборів, що спортсмени мають можливість поєднати інтенсивні тренування з відпочинком на мальованих просторах Карпат.

В перервах між заняттями наші гості з радістю розважались. Найбільше сподобався пікнік в урочищі «Лужки». Дружня атмосфера, різноманітні смаколики, краса Карпат.

Наш СОК «Богатир» бажає збірній команді Федерації дзюдо Хмельницької області  успіху та перемоги на чемпіонаті України та гран-прі.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий