+38 (096) 854 40 42 +38 (067) 372 22 20

Тенісні збори т.к. «АСЕ», м. Чернівці

  • вindex
  • index
  • index.jpgіц

У спортивно-оздоровчому комплексі «Богатир» завершились тенісні збори т.к. «АСЕ» з міста Чернівці, які проходили під керівництвом досвідченого тренера клубу- Якушева М.П.

На території СОК «Богатир» знаходиться професійний тенісний корт, який був просто необхідний для здійснення професійних тренувань тенісного клубу, які включали: групові та індивідуальні заняття, спеціальну фізичну підготовку та ігрові спаринги.

Кожен день перебування в СОК «Богатир» мав чітку програму тренувань, відпочинку та екскурсів, бо дуже важливого під час спортивних зборів правильно збалансувати навантаження та відпочинок.

Адже, основним завданням літніх спортивно-оздоровчих зборів - за максимально короткий термін вивести дитину на новий рівень гри, розуміння тенісу, погрузити в атмосферу серйозних тренувань, а також зміцнити здоров'я юного спортсмена.

Загалом, спортивно-оздоровчі збори т.к. «АСЕ» пройшли успішно, майбутні зірки тенісу зуміли гарно підготуватись до нового сезону турунів та гарно відпочити у дружній атмосфері.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий