Школа художньої гімнастики, м. Чернівці

  • viber image
  • viber image1

З 24 червня по 3 липня в СОК « Богатир» були проведені літні спортивно-оздоровчі збори з художньої гімнастики під керівництвом досвідченого тренера Школи художньої гімнастики - Михайлової Анни В'ячеславівни.

Юні спортсмени із задоволенням провели відпочинок в нашому комплексі, адже їхнє перебування у нас було наповнене різноманітними подіями, новими знайомствами та пригодами. Багато емоцій залишилось у юних спортсменів від пішого походу до місцевої природньої пам’ятки  «ПРОТЯТЕ КАМІННЯ», справивши враження своєю красою та неповторністю.

Та не забували й про тренування, адже спортивно-оздоровчі збори передбачають насичену програму спортивних занять. Завдяки розвиненій спортивній  інфраструктурі комплексу заняття з художньої гімнастики почергово проводились в залі з татамі та в залі для танців, що дозволяло отримувати максимальні результати.

По завершенню спортивно-оздоровчих зборів у СОК «Богатир» юні спортсмени вертаються до своїх домівок задоволеними, оздоровленими і повними вражень від відпочинку та нових знайомств.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий