Руська баня

  • Руська баня
  • ruska-banya1
  • ruska-banya

Баня – дуже хороший і ефективний засіб від хвороб фізичних і душевних у всі часи. Саме поняття «російська банька» широко відоме в усьому світі. З давніх часів на Русі наші предки із задоволенням користувались лазнею як засобом проти багатьох недуг, та просто для зняття втоми і напруги.

Саме слово «баня» прийшло до нас з грецької мови, що буквально означає «вигнання болю і смутку». До сьогоднішнього дня така традиція нашого народу не тільки не втратила актуальності, а навпаки, активно підтримується. Після активного відпочинку у горах найкращим засобом для зняття втоми стане руська банька на дровах в спортивно оздоровчому комплексі «Богатир». А після баньки, щоб відновити водний баланс організму, поповнити його запас вітамінами та мінералами, ми з задоволенням пригостимо Вас трав’яним карпатським чаєм з медом. Такий цілющий напій обов’язково підбадьорить Вас та допоможе поновити втрачені сили.

Дозволити собі таке задоволенням можна в будь-яку пору року. Взимку чудово вибігти після баньки на мороз та обтертися снігом, а влітку ми пропонуємо оригінальний спосіб охолодження - "водоспад карпатської води". Під час таких контрастних процедур пори добре розкриваються, а при остудженні - закупорюються. Тоді шкіра стає гладенькою, пружною та еластичною.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий