+38 (096) 854 40 42 +38 (067) 372 22 20

Команда КДЮСШ Обухівської ради, м. Українка

  • s
  • index

Художня гімнастика - це не просто спорт. "Боги подарували людям два види мистецтва: гімнастіку та музику", так говорив давньогрецький філософ Платон. Та цей вид спорту складний і вимагає повної самовіддачі.

Тому юні спортсменки КДЮСШ з міста Українка вже котрий рік приїжджають до нашого СОК «Богатир» для проведення професійних спортивно-оздоровчих зборів.

Коли цілковито віддаєшся справі, то час минає швидко. Ось і завершились цьогорічні літні збори дитячо-юнацької спортивної школи, які пройшли під керівництвом – Романів Світлани Іванівні.

Адже, однією з основ спортивного успіху є збори з художньої гімнастики. Вони допомагають професійно підготуватись до змагань, щоб забезпечити високу видовишність виступів, коли гармонійно поєднуються сила, краса, спритність і витонченість. Але, щоб цього досягти,  потрібні регулярні тренування в спеціально підготовлених та обладнаних залах. А ще при підготовці до змагань з художньої гімнастики слід приділяти велике значення духовній складовій і відпочинку.

Все вище перераховане, юні гімнастики зуміли об’єднати у нашому СОК «Богатир», прекрасно поєднавши процес спортивної підготовки та відпочинку.

Чекатимемо на вас у наступному році.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий