Київський клуб бразильського джиу-джитсу Gracie Barra Kiev

Тренувальні збори з бразильського джіу-джитсу було проведено з 21-25 серпня 2015 року київським клубом Gracie Barra Kiev.

Про клуб бразильського джіу-джитсу.

Gracie Barra - один із найбільших асоціацій бразильського джіу-джитсу, і базується на духовних засадах, які не визнають переможця та того, хто потерпів поразку.

До асоціації  Gracie Barra належать близько 300 володарів чорних поясів та 40 шкіл по всьому світі. У Ріо-де-Жанейро знаходиться їх штаб-квартира, яку очолює Карлос Грейсі Молодший, син одного із засновників бразильського джіу-джитсу.

Тренувальні збори з бразильського джіу-джитсу у СОК "Богатир".

Джіу-джитсу - це, в першу чергу, тренування тіла та духу. Тому тренувальні збори з цього виду єдиноборства, чудово проходять в таких умовах, де ніщо не відволікає, а лише сприяє духовному спокоєві та зміцненню тіла.

Спортивно-оздоровчий комплекс "Богатир" надав усе необхідне київському клубові бразильського джіу-джитсу Gracie Barra для проведення тренувальних зборів з джіу-джитсу. А саме:

  • велика багатофункціональна зала з татамі, де молоді спортсмени проводили свої тренування;
  • стадіон "Черемош" для пробіжок;
  • затишні номери для повноцінного відпочинку;
  • спорт-кафе для поповнення сил
  • велика територія у серці Карпатських гір, де кожен куточок просякнений життєдайним лісовим повітрям.

Київський клуб бразильського джіу-джитсу Gracie Barra у серпні 2015 року  вперше провели тренувальні збори на території Спортивно-оздоровчого комплексу "Богатир", а отже сподіваємося на нові зустрічі з ними, та бажаємо їм перемог!

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий