ДЮСШ “Юний спартаківець”, м. Київ

  • _UGQxYeWaM0
  • 5qucJLa2aVk
  • DBnS3HNsHTI
  • DGxiBFVcGdg
  • n4Gf_2XNZp8
  • Q5KHZaCNuf8
  • uWplyd6-6kc
  • YQgV0f8ihgE

Завершились спортивно-оздоровчі збори ДЮСШ "Юний спартаківець" (м. Київ), які проходили в СОК «Богатир» під керівництвам досвідченого тренера - Кознова Сергія Миколайовича.

Для юних дзюдоїстів відпочинок видався активним, пізнавальним та спортивно-розвиваючим. Адже, завдяки вдалому розташуванню на просторах Карпат та спортивній інфраструктурі комплексу, наші гості зуміли поєднати тренування та розваги.

Як це їм вдалось?

1. Тренер та адміністрація спортивного комплексу заздалегідь розробили програму відпочинку юних спортсменів, щоб він видався незабутнім, цікавим і, водночас, корисним для підтримання спортивної форми.
2. На околицях м. Вижниця, де розташований СОК «Богатир», знаходитися величезна кількість унікальних природних об'єктів. Користуючись нагодою перебування на Прикарпатті, вихованці ДЮСШ "Юний спартаківець" здійснили піші походи до декількох природних пам’яток краю: Смугарські водоспади, «Протяті Камені», «Перевал Німчич». По завершенню кожної екскурсії наші гості мали масу позитивних вражень від первозданної краси краю.
3. Будь-які спортивно-оздоровчі збори передбачають наявність програми тренувань, тому наші юні дзюдоїсти багато часу приділяли вдосконаленню своїх спортивних вмінь в залі з татамі.
4. Наші гості з захопленням провели футбольний матч між собою, адже це гра для дійсно активних хлопців та дівчат, котрі люблять спорт. Міні матч був проведений на стадіоні «Черемош».
5. Усім відомий факт, що для проведення продуктивних тренувань потрібно добре відновлювати сили. Наш колектив погоджується з цією мудрою думкою, тому частиною програми спортивно-оздоровчих зборів стало купання в річці та відвідання руської бані.

Таким чином, юні спортсмени посилено проводили тренування поєднуючи їх з відпочинком, це давало час для відновлення сил. Також професіоналізм колективу спортивно-оздоровчого комплексу створював найкращу атмосферу для занять та дозвілля. Ми бажаємо вдалих поєдинків нашим талановитим спортсменам та до нових зустрічей!

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий