Дитячо-юнацька спортивна школа «Іппон», м. Київ

  • 18951218_823863144431751_6908720803756831960_n

Завершились спортивно-оздоровчі збори юних спортсменів з Дитячо-юнацької спортивної школи «Іппон», які проходили в період з 2 по 11 червня 2017 року, під керівництвом досвідченого тренера – Олега Олійника. Вихованці цієї школи вже вдруге відвідують наш СОК «Богатир».

Відпочинок для наших гостів видався дуже насиченим і активним. Відчувалось спортивна організованість, багато часу приділялось тренуванням, на яких вони удосконалювали свою загальнофізичну підготовку, витривалість, гнучкість, покращували техніку і маневровість.

Адже, літо є хорошим періодом для підготовки до змагального циклу. Заклавши фундамент загальнофізичної підготовки в літні місяці, можна очікувати хороших результатів цілий рік.

В рамках проведення спортивно-оздоровчих зборів не забували і про відновлення сил. Під час відпочинку організувалася екскурсія до місцевої прикарпатської геологічної пам’ятки, унікальної групи мальовничих скель – Протяті Камені.

Отож, «Богатир» радий, що для проведення цьогорічних спортивно-оздоровчих зборів ваша спортивна школа обрала саме наш комплекс. Бажаємо Вам професійних успіхів і будемо раді бачити вас знову.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий