+38 (096) 854 40 42 +38 (067) 372 22 20

Другий заїзд молодшої групи “Capoeira Camara”, м. Київ

  • а
  • index.jpgа
  • index
  • і
  • п

Завершився другий заїзд молодшої групи спортсменів групи «Capoeira Camara», який прийшов під керівництвом вже добре знайомих нам тренерів - Бушер Олександри та Степанова Юрія.

Ці спортивно-оздоровчі збори були не першим для вихованці «Capoeira Camara», адже для збільшення ефективності  тренувань час від часу потрібно змінювати обстановку, і, подорож до Карпат-це чудовий варіант. Тим більше, тренери зазначають, що під час таких поїздок діти стають більш відповідальними, самостійними, а головне, що в них формується почуття колективності.

Спортивно-оздоровчі збори  проходили за складеним тренерами графіком, щодня діти  тренувались в спортзалі, відточуючи свою майстерність в бойовому мистецтві - Capoeira Camara.  У вільний від занять час ходили на екскурсію по місту, в ході якої вони побачили і почули багато цікавих історій про знаменитих жителів Вижниці, старовинні будинки та їх господарів. Також наші юні гості з радістю відправились в гірський піший похід, так скажем, один вид спорту замінили на інший.

Таким чином, за короткий термін перебування в нашому  спортивно-оздоровчому комплексі «Богатир» юні спортсмени «Capoeira Camara» зуміли, як гарно попрацювати, так і гарно відпочити - насолодитись спілкуванням один з одним та зарядитись позитивними емоціями на цілий рік.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий